System szynowy LVM Magnetic lampa reflektor LVM LID LED 8W 3000K 10153 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny | 650lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 160° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 8W |
| IP | IP20 |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 10 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania | 13.5 x 14 x 14 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się