System CAMELEON puszka CAMELEON CANOPY H WHITE 10275 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Wymiary opakowania | 3.5 x 37 x 39 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się