System CAMELEON puszka CAMELEON ADAPTER PROFILE WHITE 8361 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Szerokość | 3.7 cm |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Długość | 6.5 cm |
| Wymiary opakowania | 14.5 x 7.7 x 7.7 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się