System CAMELEON klosze i oprawy CAMELEON ZENITH L WHITE 8071 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Klosze i oprawy |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Lity mosiądz |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 34.4 cm |
| Wymiary opakowania | 44 x 52.5 x 52.5 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się