System CAMELEON klosze i oprawy CAMELEON EGG BLACK M 8607 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Klosze i oprawy |
| Materiał | Kompozyt |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 39 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Wymiary opakowania | 40 x 40 x 40 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się