System CAMELEON akcesoria montażowe CAMELEON MOUNTING B BLACK 8393 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Akcesoria montażowe |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość | 0.8 cm |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Uwagi | Komplet 5 sztuk. |
| Wymiary opakowania | 17 x 7 x 1.5 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się