Spot podtynkowy EYE MOD BLACK II 8940 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Rodzaj | Podtynkowy |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| Wymiary otworu | 9x17.5 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Długość | 19 cm |
| Wymiary opakowania | 13 x 12 x 20 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się