TRACER BLACK 3 PŁ GU_10 - KOMPLET 6155 TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Zestaw szynowy (szyna 1m + 3 reflektorki) |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Kolekcja | TRACER |
| Moc | MAX 10W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Wysokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 100 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Industrialny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Nie |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 101 x 9 x 8.5 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się