TRACER BIAŁY TL-002 1*GU 10* 50 W 4065 TK Lighting
Cena regularna:
108,34 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor na szynę |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | TRACER |
| Moc | MAX 10W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 3300 K - 4500 K |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 15.5 |
| Długość (cm) | 8 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Industrialny / Minimalistyczny |
| IP | IP20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 14 x 9 x 18 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się