Reflektor wpuszczany LUNA 15W DIMM BLACK AZ2829 AZzardo
Cena regularna:
299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Kolor: Czarny
- Materiał: Aluminium
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 15
- Wysokość (cm): 19.5
- Szerokość (cm): 10
- Głębokość (cm): 14.5
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 1150
- Barwa światła (K): 3000
- Rozmiar opakowania (cm): 11 x 11 x 16
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 19,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 10 |
| Długość produktu [cm] | 14,5 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 1270Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 17W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Rotacja (°) | 360° |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się