Plafon MONZA R 40 3000K WH AZ2265 Azzardo
Cena regularna:
439,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Kolor: Biały
- Materiał: Akryl / Aluminium
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 50
- Wysokość (cm): 5.7
- Szerokość (cm): 40
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 4000
- Barwa światła (K): 3000
- Rozmiar opakowania (cm): 7.2 x 43 x 43
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 6 |
| Szerokość produktu [cm] | 40 |
| Lumeny | 4200Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 44W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się