Plafon LENOX TOP 40 SMART BK/CO AZ3145 AZzardo
Cena regularna:
849,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Kolor: Czarny / Miedź
- Materiał: Aluminium / Akryl
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 24
- Wysokość (cm): 14.8
- Szerokość (cm): 41
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 1720
- Barwa światła (K): 2600 ~ 6000K
- Sterowanie przez Wifi: Tak
- Rozmiar opakowania (cm): 22 x 48 x 48
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Miedziany |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 14,8 |
| Szerokość produktu [cm] | 41 |
| Lumeny | 1720Lm |
| Barwa światła | 3000K - 6000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 22W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się