Plafon FALCO 12 4000K WHITE AZ2781 Azzardo
Cena regularna:
165,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Kolor: Biały
- Materiał: Akryl / Aluminium
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 12
- Wysokość (cm): 3.6
- Szerokość (cm): 12
- Głębokość (cm): 12
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 955
- Barwa światła (K): 4000
- Rozmiar opakowania (cm): 4.5 x 12.5 x 12.5
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Materiał | PVC |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 3,6 |
| Szerokość produktu [cm] | 12 |
| Długość produktu [cm] | 12 |
| Lumeny | 1020Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 11W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się