PAGE AP ROUND BIANCO biały 142586 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | LED 23W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OZ |
| Rozmiar rozety | 65 x 145 mm |
| Wysokość | 31 |
| Głębokość | 8 |
| Szerokość | 28 |
| Wymiary opakowania (cm) | 30 x 10 x 32 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się