Orbital 5361-860RP-WH-4 Italux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor klosza | Biały |
| Lumeny | 3600 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kolekcja | Orbital |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 60W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 60 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się