Oczko OKA AL 4000K WH AZ2233 AZzardo
Cena regularna:
45,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Kolor: Biały
- Materiał: Aluminium
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 3
- Wysokość (cm): 3
- Szerokość (cm): 4.8
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 260
- Barwa światła (K): 4000
- Rozmiar opakowania (cm): 7.5 x 7.5 x 6.5
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 3 |
| Szerokość produktu [cm] | 4,8 |
| Lumeny | 260Lm |
| Barwa światła | 4200K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 4W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się