Oczko LINZ 3000K AZ2774 AZzardo
Cena regularna:
135,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Producent: AZzardo
- Kolor: Przezroczysty
- Materiał: Akryl / Aluminium
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 5
- Wysokość (cm): 5.2
- Szerokość (cm): 7
- Stopień ochrony: IP44
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 420
- Barwa światła (K): 3000
- Rozmiar opakowania (cm): 8 x 10 x 10
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Akryl |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Wysokość produktu [cm] | 5,2 |
| Szerokość produktu [cm] | 7 |
| Lumeny | 420Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 6W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP44 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się