OZ Mosiądz 304564 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 48W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OZ |
| Rozmiar klosza | Ø 600 x H 150 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 200 mm |
| Regulowana wysokość | 40 – 215 |
| Wysokość | 40 |
| Głębokość | 60 |
| Szerokość | 60 |
| Wymiary opakowania (cm) | 64,5 x 64,5 x 8,5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się