OFFICE SP 4000K WH 271217 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 30W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OFFICE |
| Rozmiar klosza | L 1128 x H 65 x P 35 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 75 mm |
| Regulowana wysokość | 31,5 – 150 |
| Wysokość | 31,5 |
| Głębokość | 3,5 |
| Szerokość | 112,8 |
| Wymiary opakowania (cm) | 129 x 8 x 4 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się