Natano PND-55362-40W-WO Italux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal / drewno sosnowe |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Materiał klosza | Pvc, tworzywo sztuczne |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1600 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kolekcja | Natano |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 38W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 36 |
| Długość (cm) | 115 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się