NODI SP15 CROMO chrom Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 15 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NODI |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 150 x H 140 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 1050 x H 580 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 83 – 240 |
| Wysokość | 83 |
| Głębokość | 105 |
| Szerokość | 105 |
| Wymiary opakowania (cm) | 82 x 83 x 45 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się