NEGRESCO SP10 ORO złota 087771 Ideal lux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| MOC | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NEGRESCO |
| Rozmiar rozety | 130 x 100 mm |
| Wysokość | 25 |
| Głębokość | 29 |
| Szerokość | 34 |
| Wymiary opakowania (cm) | 30,5 x 27 x 23 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się