Morfi 5355-848ROP-GB-3 Italux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor klosza | Biały |
| Lumeny | 2640 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kolekcja | Morfi |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240 |
| Moc | 48W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 65 |
| Wysokość (cm) | 3,5 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Opcja ściemniania | Tak |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się