Maxlight Zoom P0416 Lampa Wisząca IP44
Cena regularna:
879,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pomysłowy kinkiet oraz lampa wisząca z serii Zoom, to propozycja dla wielbicieli industrialnych klimatów. Metalowy klosz z oświetleniem LED umieszczony na łamanym pałąku, można bezproblemowo przymocować do wybranej powierzchni, uzyskując świetny efekt aranżacyjny. Oprawa ta jest błyskotliwym źródłem światła, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach.
Moc/Power: 1 x 6W LED 230V, 420LM
W: 5,4 cm, H: 200 cm, D: 8 cm, Ø klosza: 10 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
Led w komplecie/LED included 3000K
Transformator w komplecie/ LED driver included
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 200 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 6 W |
| Styl | Glamour |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 420 LM |
| Kolekcja | Zoom |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się