Maxlight Yuca Fixed H0103 Oprawa Podtynkowa Czarna
Cena regularna:
99,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 3W LED 230V, 250 LM, CRI 80
Ø:4,7 cm, D: 3,6 cm,
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
LED w komplecie/LED included 3000K
Transformator w komplecie/ trafo included
Kąt świecenia/beam angle: 45°
otwór montazowy Ø /cut out Ø: 40 mm
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Średnica | 4,7 cm |
| Otwór montażowy | 4,2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 250 lm |
| Kolekcja | Maxlight |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się