Maxlight Xena P0403 Lampa Wisząca
Cena regularna:
431,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Efektowne lampy z rodziny Xena ozdobią zarówno minimalistyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Sprawdzą się jako główne oświetlenie lub jego uzupełnienie. Metalowy trójnóg zwieńczony kulą z mlecznego szkła, świetnie zaprezentuje się we wnętrzach skandynawskich. Dostępna jest lampa wisząca, podłogowa oraz stołowa.
Moc/Power: 1 x max 60W E27 230V
H: 40 cm, L: 140 cm, klosz Ø: 17cm
Wykończenie/Detail finishing: mosiądz/brass
Materiał/Material/: metal, białe szkło/metal, white glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Białe szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 60 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Xena |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się