Maxlight Window H0020 Oprawa Podtynkowa Biała
Cena regularna:
333,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość | 10 cm |
| Otwór montażowy | 14 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 18 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Kolekcja | Window |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się