Maxlight W0334 Kinkiet Trio Arc Matt Black Ip44
Cena regularna:
1 144,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 16W LED,1280LM , 3000K
L: 60 cm H: max 30 cm,
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal
Zawiera zasilacz LED /LED driver included
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 16 W |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1280 LM |
| Kolekcja | Arc |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się