Maxlight Vogue P0283 Lampa Wisząca Złota
Cena regularna:
9 672,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imponujący żyrandol, w którym ciepłe światło przepływa między warstwami pionowo ułożonych elementów i zalewa wnętrze delikatnym blaskiem. Oprawy z rodziny Vogue doskonale prezentują się w urządzonym z klasą pokoju dziennym, eleganckim hotelu, restauracji oraz każdej przestrzeni komercyjnej, która wymaga wyrafinowanych detali.
Moc/Power: 16 x 40W E14 230V
H: max 170 cm, Ø: 60 cm x 1 + Ø: 40 cm x 1
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 16 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 170 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Vogue |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się