Maxlight Vetro P0428d Lampa Wisząca
Cena regularna:
963,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzanie domu lub mieszkania, wymaga tego, aby każdy drobiazg był dopracowany niemalże do perfekcji. Lampy Vetro może stanowić doskonałe i gustowne wykończenie wszelkich wnętrz. Kryształowy kamień w geometrycznym wydaniu ze złotą wstawką sprawdzi się w bogato urządzonych przestrzeniach.
Moc/Power: 1 x 4,5W LED 230V, 360 LM, CRI 90, 3000K
W: 13 cm, D: 2,2 cm, H: max 180 cm, h: 15,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material: stal nierdzewna, szkło/ stainless steel, szkło
Zasilacz + LED ściemnialny w komplecie/ Triac dimmable LED + driver included
nie zawiera ściemniacza ściennego/ wall dimmer not included
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 180 cm |
| Średnica | 13 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 4,5 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 360 |
| Kolekcja | Vetro |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się