Maxlight Velvet C0200 Plafon Czarny
Cena regularna:
2 383,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafony Velvet składają się z uformowanego na kształt koła aluminiowego profilu, w którego wnętrzu umieszczono moduł LED. Filigranowa całość świetnie się prezentuje, dobrze oświetla wnętrze i ma też dużą wartość dekoracyjną. Plafon z kilkoma obręczami lub jedną sprawdzi się we wnętrzu minimalistycznym.
Moc/Power: 1 x 67W LED 230V 4020 LM
W: 95 cm, L: 65 cm, H: 6 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: aluminium+silikon/ aluminium+silicon
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 95 cm |
| Długość | 65 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 67 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 4020 LM |
| Kolekcja | Velvet |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się