Maxlight Tub C0155 Plafon Okrągły Biały
Cena regularna:
241,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Biały lub czarny plafon z wykończeniem w kolorze złota, czerni lub bieli, to doskonała alternatywa dla lamp wiszących. Wykonany został z metalu w kształcie okrągłej lub kwadratowej tuby, z modułem LED wewnątrz. Oprawa daje mocne, punktowe światło, dobrze doświetla wnętrze i stanowi estetyczny dodatek aranżacyjny
Moc/Power: 1 x 7W LED 230V, 572 LM, CRI 80
Ø: 6 cm , h: 6,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material/: metal
LED w komplecie/LED included 3000K
Kąt świecenia/beam angle: 35°
Nie zawiera pierścienia dekoracyjnego/decorative ring excluded
Pierścień/ring: RC0155/0156
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 7 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 572 LM |
| Kolekcja | Tub |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się