Maxlight Trio 3 P0474D Lampa Wisząca Złota Szczotkowane Ściemnialna
Cena regularna:
3 063,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z serii Trio to nowoczesne, industrialne rozwiązanie oświetleniowe do domowych, jak i komercyjnych wnętrz. Składają się z jednego lub trzech metalowych profili, w których znajduje się moduł oświetlenia LED. Oprawa sprawdzi się jako główne oświetlenie wnętrza, ale także jako dekoracja. Lampy dostępne są w kolorystyce złotej lub czarnej.
Moc/Power: 3 x 12W LED, 2200 LM, CRI90, 3000K
W: 100 cm, D: 100 cm, H: max 150 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote szczotkowane/brushed gold
Materiał/Material: stal nierdzewna, akryl/stainless steel, acrylic
Zawiera zasilacz LED ściemnialny/ Triac dimmable LED driver included
nie zawiera ściemniacza ściennego/ wall dimmer not included
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szczotkowane złoto |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 100 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 1 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 2200 lm |
| Kolekcja | Trio |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się