Maxlight Trend P0368 Lampa Wisząca Złota
Cena regularna:
3 376,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Trend jest doskonałym rozwiązaniem do wnętrz, które potrzebują blasku złota, migotania kryształów i dużej ilości ciepłego światła. Charakteryzuje ją elegancki,ponadczasowy design, który doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach
Moc/Power: 8 x 40W E14 230V
Ø: 45 cm
H: max 150 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Glamour |
| Kolekcja | Trend |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się