Maxlight Toro T0041 Lampa Biurkowa Złota
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z rodziny Toro zachwycają niezwykłym, geometrycznym, ale i gładkim designem. Wykonane są z dwóch szklanych kul umieszczonych na dwóch końcach zaokrąglonego pałąka. Dają mocne, ładnie filtrowane przez szklane klosze światło. W serii lamp Toro dostępny jest kinkiet, lampa podłogowa, stołowa oraz lampa wisząca. Oprawy sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i komercyjnej.
Moc/Power: 1 x 3W LED + 1x5W LED 230V, 480 LM
Ø klosz/shade: 12 cm+ 9,5 cm, W: 23, D: 18, H: 51 cm
Materiał/Material/: aluminium, szkło, marmur/aluminium, glass, marble
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa biurkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło, marmur |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Średnica | 12 cm + 9,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3 W + 1,5 W |
| Styl | Glamour |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 480 LM |
| Kolekcja | Toro |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się