Maxlight Top 1 W0218 Kinkiet Biały
Cena regularna:
134,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalne, klasyczne oprawy Top doświetlą wnętrze w każdym stylu. Kierunek padania światła można modyfikować. Ta funkcjonalność pozwala zbudować światłem funkcjonalną i przyjazną przestrzeń do życia.
Nowość
- średnica: 6 cm
- wysokość: 8 cm
- szerokość: 8 cm
- moc: 1x50W GU10 230V
-wykończenie: metal
- powierzchnia: biała
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Top |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się