Maxlight Time H0074 Oprawa Schodowa IP54
Cena regularna:
241,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 2W LED 230V
Wymiary/Dimensions: Ø: 8 cm, H: 4,5 cm
Otwór montażowy/mounting hole: 6,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material: Aluminium/Aluminum
Materiał/Material: Metal
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Oprawa schodowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Otwór montażowy | 6,9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 2 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 160 LM |
| Kolekcja | Time |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się