Maxlight Tigra I W0131 Kinkiet Biały
Cena regularna:
499,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 2 x 3W LED 230V 500 LM
W: 20 cm, H: 12 cm, D: 7 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material/: aluminium
Led w komplecie/led included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 7 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 500 LM |
| Kolekcja | Tigra |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się