Maxlight Technical Spot H0064 Oprawa Podtynkowa
Cena regularna:
310,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 7,5W 230V 550 LM
W: 9x9 cm, D: 6 cm
Otwór montażowy/Mounting hole: 7,6 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
LED w komplecie/LED included 3000K,
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 23 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Otwór montażowy | 7,6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 4 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 365 LM |
| Kolekcja | Technical |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się