Maxlight T0055 Lampa Stołowa Moonstone Smoke Glass + White Marble
Cena regularna:
3 800,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x E27 MAX 7W
Φ: 45 cm, H: 45 cm
Wykończenie/Detail finishing: smoke plating glass+white marble
Materiał/Material: marble/glass
Nie zawierażarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Marmur |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 7 W |
| Kolekcja | Moonstone |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się