Maxlight T0053 Lampa Stołowa Enigma Czarna
Cena regularna:
1 300,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 2W 3000K 176LM
L: 39 cm, H: 45 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal/szkło, metal/glass
Zawiera zasilacz LED /LED driver included
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 2 W |
| Ilość Lumenów | 176 LM |
| Kolekcja | Enigma |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się