Maxlight T0052 Lampa Stołowa Laxer Biała
Cena regularna:
297,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x G9 MAX 5W
L: 37 cm H: 35 cm, W: 11 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal
Nie zawierażarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 36 cm |
| Moc pojedynczego źródła światła | 5 W |
| Kolekcja | Laxer |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się