Maxlight Spirit II P0366 Smoky Grey Lampa Wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z serii Spirit przedstawiają szklany, asymetryczny klosz ze wgłębieniami, zawieszonym na długim przewodzie. Dają efektowne, lekko przymglone światło, które nie tylko doświetli, ale i udekoruje każde wnętrze. Dobrze prezentują się w przestrzeniach urządzonych w industrialnym i loftowym stylu. Dostępne jest czarne i mosiężne wykończenie oprawy.
Moc/Power: 1 x 60W E27 230V
Ø: 22 cm, H: min 85 cm - max 135 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, szkło przydymione/metal, smoked glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło przydymione |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 135 cm |
| Średnica | 22 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 60 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Spirit |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się