Maxlight Spider P0412 Lampa Wisząca Czarna
Cena regularna:
1 933,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria lamp Spider to gratka dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania aranżacyjne. Wykonana jest z czterech metalowych profili w białym, złotym lub czarnym kolorze, wychodzących z metalowej kostki. W każdym profilu wprawione są taśmy LED skierowane ku dołowi. Uzupełnieniem opraw Spider mogą być kinkiety w minimalistycznym stylu.
Moc/Power: 1 x 33W LED 230V 2152LM
Ø: 114 cm, H: max 200 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal, akryl/metal, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 114 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 33 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość Lumenów | 2152 lm |
| Kolekcja | Spider |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się