Maxlight Sistema P0400 Lampa Wisząca Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Sistema to konstrukcja, składająca się z trzech lub jednego źródła światła, w formie niewielkich kloszy z metalu. Całość zawieszono na przecinających się przewodach, oferując bardzo ciekawy efekt wizualny. Jej funkcjonalna konstrukcja pozwala na ustawienie źródeł światła do bieżących potrzeb. Może stanowić klimatyczne oświetlenie nad stołem w jadalni, wyspą w kuchni, ale także doświetlić przestrzeń wypoczynkową.
Moc/Power: 1 x 40W G9 230V
H: max 120 cm, Ø: 8 cm
Podsufitka/canopy: W: 30 cm, D: 6 cm, h: 2,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne /black
Materiał/Material/: metal/ metal
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 2152 lm |
| Kolekcja | Sistema |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się