Maxlight Silk W0256 Kinkiet
Cena regularna:
1 201,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Silk to zachwyt nieregularną formą i próbą uchwycenia ruchu w dynamiczną, a jednocześnie subtelna formę. Fragment gładkiej przeźroczystej pleksi rozświetla się od wewnątrz i na krawędziach, tworząc hipnotyzujące efekty wizualne. Oprawa zdobi wnętrz, a jej niespotykana forma sprawia, że jest oryginalnym dodatkiem do najbardziej wysmakowanego wystroju. Aranżację można uzupełnić o lampę wiszącą.
Moc/Power: 1 x 2.4W LED 230V, 216 LM
W: 25 cm
D: 10 cm
H: 40cm
Wykończenie/Detail finishing: chrom/chrome
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
Led w komplecie/led included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 10 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 2,4 W |
| Styl | Glamour |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 216 LM |
| Kolekcja | Silk |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się