Maxlight Signal II H0083 Oprawa Podtynkowa Biała
Cena regularna:
138,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowość
Moc/Power: 2 x 50W GU10 230V
W: 17 X 9 cm, D: 9 cm
Otwór montażowy/mounting hole: Ø 2 X 8,2 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe / white
Materiał/Material/: metal
Nie zawiera żarówki/bulb excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa z regulacją |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Otwór montażowy | Ø 2 X 8,2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Signal |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się