Maxlight Shower H0004 Oprawa Podtynkowa IP44
Cena regularna:
59,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 1 x 35W MR11/GU4 12V, IP44
W: 6,0 cm, D: 6,0 cm , H: 2,5 cm
Otwór montażowy/Mounting hole: 4,6 cm
Materiał/Material: Aluminium
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU4 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 12 V |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 6 cm |
| Otwór montażowy | 4,6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 35 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Shower |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się