Maxlight Shelf W0213 Kinkiet Biały
Cena regularna:
399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Shelf ma formę niewielkiej, wąskiej półeczki, za świecącym panelem na całej szerokości. Jego prosta, bezpretensjonalna forma sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niewskazany jest nadmiar zdobień i detali. Docenią go z pewnością miłośnicy minimalistycznych rozwiązań i nowoczesnego desingu, gładkich linii i prostoty w projektowaniu. Panel LED skryty pod osłoną z mlecznego szkła akrylowego zapewnia przyjemne światło łagodne dla oczu.
Moc/Power: 1 x 10W LED 230V 800LM
W: 40 cm
H: 2,5 cm
D: 12 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material/: metal
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 12 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 10 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 800 LM |
| Kolekcja | Shelf |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się