Maxlight Sekko C0218 Plafon Czarny
Cena regularna:
1 230,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc/Power: 54 W LED, 4320LM, CRI 90+, 3000K
H: 8,5 cm, Ø: 48 cm,
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: aluminium, żelazo, akryl/ aluminium, iron, acrylic
Zawiera zasilacz LED /LED driver included
Plafon Sekko wyróżnia się przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi. Dzięki nim zapewnia dobrą widoczność bez nieprzyjemnego wrażenia, które daje chłodne światło biurowe. Sekko ma wysoki współczynnik oddawania barw (CRI>90). Doskonale sprawdzi się więc w przestrzeni, która ma łączyć wiele funkcji – być przyjazna do codziennego funkcjonowania i wypoczynku, a jednocześnie umożliwiać dobre, szczegółowe widzenie.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Żelazo, akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 54 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 4320 LM |
| Kolekcja | Sekko |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się